ادووانز مورد حمایت سکویا شرکت edtech Klarity را خریداری می کند

کلاریتی ، فرزند ایده مانتیت سینگ آکالی توسط ادووانز بدست آمده است. Klarity یک پورتال آنلاین است که کاربران را قادر می سازد جلسات یک به یک را با مربیان شرکتهایی مانند ICICI ، Google ، Jio و غیره داشته باشند. Klarity با جلسات خود به بیش از 5000 نفر کمک کرده است تا شغل خود را بدست آورند. کلاریتی در درجه اول بر دانشجویان تحصیلات تکمیلی متمرکز است.

Sequoiabacked Eduvanz شرکت Edtech Klarity را به دست آورد

آرم کلاریتی

از طرف دیگر ، ادووانز بستری است که افراد را قادر می سازد تا احساسات خود را دنبال کنند و برتری کسب کنند. ادووانز وام های بدون بهره را برای امکان یادگیری برای دانشجویانی که نیاز به کمک مالی دارند ارائه می دهد. ادووانز که در سال 2016 توسط وارون شارما و راحیل شاه آغاز شد ، تقریباً 200 کرور پوند به عنوان قرض پرداخت و به مردم در 25 شهر مختلف هند کمک کرده است. این خرید نمی تواند در زمان بهتری انجام شود.

دلیل اصلی این خرید تلاش ادووانز برای ارتباط با سروان صنعت و م industryسسات آموزشی است. با افزایش ارتباطات ، کلاریتی قادر خواهد بود خدمات خود را به تعداد بیشتری از افراد مبتلا به بیماری همه گیر ارائه دهد. جنبه های مالی این معامله هنوز عمومی نشده است. ادووانز توانست بودجه سری A را از Sequoia Capital ، یک شرکت سرمایه گذاری آمریکایی تأمین کند. بودجه جمع شده تقریباً 5 میلیون دلار (37 کرور پوند) بود.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>