ردیاب شخصی Gps Tracker -CK07 – شرکت کارکوش جی پی اس

اگر نگران رفت وآمد فرزند عزیزتان یا افراد ناتوان خانواده و حیوانات خانگی تان می باشید بهتر است یک دستگاه ردیاب برای آن ها تهیه نمایید. اگر موتور سیکلت دارید این دستگاه را در آن مخفی کنید و دیگر نگران دزدیدن آن نباشد. با استفاده از کوچکترین ردیاب شخصی این امکان را دارید که بدون این که نزدیک بیمار باشید از آن مراقبت کنید یا در صورت گم شدن فرد مکان آن را خیلی ساده پیدا کنید. فقط کافیست کوچکترین ردیاب شخصی خود را در یکی از جیبهایش فرو کنید و تمام مدت آن را پی گیری کنید. اهمیت استفاده از ردیاب شخصی برای بیماران مبتلا به آلزایمر؟

شما بهراحتی میتوانید قابلیت شنود ردیاب شخصی را نیز فعال کنید تا بتوانید صداهای پیرامون کودک خود را نیز بشنوید. اکثر GPS ها این کار را از طریق پیامک انجام می دهند و باید کدی را به دستگاه ارسال کنیم تا ردیاب فعال شود و موقعیت جغرافیای دستگاه را برای ما ارسال کند.

بیشتر خانواده ها برای این که برای عزیزانشان مشکلی پیش نیاید اجازه ی خارج شدن از منزل را به آنها نمی دهند و همیشه برای خارج شدن از منزل فرد دیگری هم به همراه این افراد می فرستند که مبادا مشکلی برایشان پیش آید و یا مسیر برگشت به خانه را فراموش کنند. در لحظه می توانید ردیابی گوشی تلفن همراه فرزند و یا دستگاه سرقت شده خود را انجام دهید و یا از موقعیت کارمند خود آگاهی یابید.

زمانی که یک ردیاب ماشین را بر روی خودرو نصب می کنیم قادر به این هستیم که در هر مکان و زمانی که بخواهیم وسیله ی نقلیه ی خود را ردیابی کنیم. در هر خانواده ای، افرادی هستند که دارای مشکلات و بیماری های خاصی هستند. مینی ردیاب GF07 دارای گارانتی ویژه ۴ ماهه مینی بیاب است و با خریداری این محصول می توانید از خدمات پس از فروش مادام العمر برای این محصول بهره مند شوید. نرم­ افزار پایگاه داده (Data Base Software): پس از پردازش اطلاعات در نرم­ افزار سرور، کلیه اطلاعات تولید شده در نرم­ افزار پایگاه داده ذخیره می ­شوند.

خواندنی های جذاب  ازبکستان: فشار بر رسانه ها موجب واکنش بین المللی می شود

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ردیاب شخصی ir160.