خبر

سونیل میتال ، رئیس Bharti Airtel می گوید افزایش تعرفه مخابرات به دلیل “ناپایدار” قیمت گذاری

Summary

میتال ، که بارها و بارها توجه خود را به مالیات و عوارض بالا در بخش جلب کرده است ، گفت که پایدار بودن صنعت مخابرات از آنجا که “سرمایه بالایی دارد” مهم است تصویر پرونده سونیل میتال. PTI دهلی […]

میتال ، که بارها و بارها توجه خود را به مالیات و عوارض بالا در بخش جلب کرده است ، گفت که پایدار بودن صنعت مخابرات از آنجا که “سرمایه بالایی دارد” مهم است

سونیل میتال ، رئیس Bharti Airtel می گوید افزایش تعرفه مخابرات به دلیل

تصویر پرونده سونیل میتال. PTI

دهلی نو: افزایش مخابرات تعرفه ضروری است زیرا نرخ های فعلی “ناپایدار” هستند و شرایط بازار قبل از برقراری تماس مشاهده می شود. سزار مخابرات و رئیس Bharti Airtel Sunil Mittal گفت.

درمورد اینکه آیا فروشندگان تجهیزات مخابراتی چینی مجاز به شرکت در شبکه های نسل بعدی 5G هستند یا خیر ، میتال گفت سوال بزرگتر این است که تصمیم ملت چیست و “آنچه کشور تصمیم می گیرد توسط همه پذیرفته شود” اظهار داشت:

در مورد تعرفه ها ، این شرکت قبلاً موضع روشنی در مورد این موضوع اتخاذ کرده است ، وی افزود که ایرتل نظر قاطعی در مورد افزایش تعرفه ها دارد.

میتال به گفت: “… تعرفه های فعلی پایدار نیستند اما ایرتل نمی تواند بدون حرکت صنعت یا تنظیم کننده حرکت کند.” PTI در مصاحبه

وی گفت صنعت در برهه ای از زمان به افزایش تعرفه نیاز دارد ، وی افزود “برای این کار باید شرایط بازار را ببینیم”.

میتال در حال پاسخ به س onالی در مورد زمان مشخص شدن افزایش قریب الوقوع تعرفه صنعت در بازار هند و اینکه آیا ایرتل آن را آغاز می کند یا منتظر می ماند تا رقبا اولین حرکت خود را انجام دهند.

میتال در ماه آگوست مصرف داده 16 گیگابایتی در ماه را برای 160 روپیه به عنوان یک فاجعه توصیف کرده بود. این شرکت اظهار داشت که درآمد متوسط ​​به ازای هر کاربر (ARPU) برای مدل تجاری پایدار باید به 200 روپیه و در نهایت به 300 روپیه افزایش یابد. ARPU موبایل Bharti Airtel در سه ماهه سپتامبر 162 روپیه از 128 روپیه در Q2 FY20 و 157 روپیه در سه ماهه قبل ژوئن ایستاد.

سرپرست گروه بهارتی ، که بارها و بارها توجه خود را به مالیات و عوارض بالا در بخش جلب کرده است ، همچنین گفت که مخابرات به عنوان “یک صنعت با سرمایه بالا” نیاز به جریان مداوم سرمایه گذاری در شبکه ها ، طیف ها ، برج ها و فناوری دارد و بنابراین برای صنعت “پایدار” مهم بود.

میتال گفت: “این صنعت به تن پول نیاز دارد ، این یک صنعت با سرمایه بالا است … خرید طیف ، خاموش کردن شبکه ها ، فیبر ، رادیو ، برج ها … این یک صنعت به طور مداوم با سرمایه گذاری است.”

برخلاف تأسیس نیروگاه های فولادی یا نیروگاهی یا پالایشگاه ها ، بخش مخابرات به تزریق مداوم و مکرر سرمایه نیاز دارد.

“شما باید هر ساله میلیاردها دلار پول دوباره صرف کنید تا از فناوری جدید ، پوشش بیشتر ، ظرفیت بیشتر برخوردار شوید … بنابراین این صنعت باید پایدار باشد. دولت می خواهد هند هند دیجیتال باشد و مردم به هم متصل شوند. من فکر می کنم ما باید آن را به دست امن آنها بسپاریم “.

وی افزود ، همانطور که هست ، سیاست مخابرات و سیاست جدید ارتباطات دیجیتال بیان می کند که حداکثر درآمد هدف نیست.

درمورد مسئله درآمد ناخالص تعدیل شده (AGR) و اختلاف نظر اخیر که بین بخش مخابرات و شرکت در مورد زمان پرداخت سود بعدی پرداخت شده است ، میتال اشاره کرد که ایرتل قبلاً 18000 کرور روپیه پرداخت کرده بود ، ” بیش از هر کس دیگری “.

وی گفت: “ما 18000 کرور روپیه پرداخت کرده ایم … هر آنچه آنها تصمیم بگیرند … ما به میزان قابل توجهی بیشتر از دیگران پرداخت کرده ایم … بنابراین ، در صورت تصمیم نهایی ، خواهیم دید.”

میتال گفت که قیمت طیف 5G “غیرقابل قبول” است ، اما در همان نفس افزود که هند وقت کافی برای نقشه راه 5G خود را دارد.

“قیمت طیف 5G در حال حاضر مقرون به صرفه نیست و هند وقت دارد. هیچ کس در جهان 5G نیست. حتی کشورهای اروپا … انگلیس ، ایالات متحده … پوشش 5G هنوز بسیار کم است. بنابراین ما خوب هستیم ، هند عقب نیست. “

میتال در پاسخ به این س whenال که چه زمانی انتظار عرضه کامل 5G در هند را دارد ، گفت: “نکته این است که ، هنگامی که به آن نیاز دارید … اتومبیل های متصل ، جراحی های رباتیک ، این همان چیزی است که برای آن لازم است. ، در حال حاضر؟ من فکر نمی کنم. “

میتال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا 2G حتی در هند با ظهور نسل جدید فناوری ها به حیات خود ادامه می دهد ، گفت Airtel قبلاً کل لایه 3G را خاموش کرده و مشتریان 2G را به 4G منتقل خواهد کرد.

“میتال افزود:” به محض اینكه بتوانیم ، مشتریان 2G خود را به 4G منتقل خواهیم كرد ، این روند در حال انجام است. این روند ، فقط به صورت ارگانیك و فقط هر ماه اتفاق می افتد. “

میتال در مورد اینکه آیا شرکت های تجهیزات مخابراتی چینی مجاز به شرکت در 5G هستند ، گفت: “این مسئله مجاز نیست یا مجاز نیست. این مسئله تصمیم کشور است … هر کشور تصمیم بگیرد ، توسط همه پذیرفته خواهد شد” .

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *