قالیشویی منطقه6

 

قالیشویی منطقه 6

اخطار! دیگر از شستشوی فرش های خانه اتان خلاص شوید

امروزه از قالی و فرش در هر خانه ای به کارگیری می شود. از دیر گشوده تا کنون قالی و فرش جزء انقطاع نشدنی لوازم خانه به شمار می رفتند. با دقت به این که قالی ها یکی از از پر کاربرد ترین لوازم خانگی بوده که مدام در معرض آلودگی و کثیفی هستند، قالیشویی ها هم یکی از از مواردی میباشند که دوچندان کاربرد دارند. چون امروزه با مشغله کاری و دوران کم، افراد ترجیح می دهند تا به خواسته تمیزکاری و شست و شوی قالی و فرش خویش از قالیشویی های معتبر که با استعمال از دستگاه قالیشویی پیشرفته مبادرت به شست و شوی قالی ها می نمایند، یاری بگیرند. در قبلی قالیشویی به صورت امروزی نبود و اشخاص و خانواده ها، خویش اقدام به شست و شوی آن می کردند و یا این که فرش های خود را به قالیشویی هایی که به شکل سنتی کار می کردند، می سپردند. این در حالی میباشد که امروزه به عبارتی طور که پیشتر به آن اشاره نمودیم، قالیشویی به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و کلیدی به کارگیری دستگاه قالیشویی پیشرفته صورت می گیرد. این قالیشویی های مدرن علاوه بر خدمات فرش سرویس ها متفاوت دیگری نظیر ترمیم و رفوگری فرش و …. هم ارائه می دهند. برای اخذ خدمات بهتر و تندرست قالی و فرش خویش خوبتر میباشد از یک قالیشویی معتبر کمک بگیرید. قالیشویی نوین به تیتر معتبرترین قالیشویی تهران، اهمیت به کارگیری دستگاه های پیشرفته و اشخاص ماهر مبادرت به ارائه خدمات نموده است. ما در همین مقاله همت کردیم تا نکات و اطلاعاتی در راستا شست و شوی قالی و دستگاه‌هایی که کاربرد بیشتری دارا‌هستند را در اختیار شما قرار دهیم. پس تا انتهای این مقاله کلیدی ما همراه باشید.

معرفی دستگاه قالیشویی

معرفی دستگاه قالیشویی

 دستگاه قالیشویی دستگاهی هست که مراحل قالیشویی را سرعت بالا تر، معمولی خیس و اصولی خیس می سازد. به عبارتی طور که پیش خیس به آن اشاره نمودیم دستگاه قالیشویی انواع متمایز دارد و هر کدام از آن ها در فرآیند شست و شو نقش مهمی را ایفا می کنند. هر یک از دستگاه ها مخصوص فرش ها و نصیب های خاصی هستند. به تیتر مثال دستگاه قالیشویی دستی اختصاصی فرش های دستبافت است. چون شست و شوی این فرش ها به اعتنا و مهارت بیشتری نیاز دارد. دستگاه های کل اتوماتیک نیز خود به چندین جور تقسیم می شوند که هر یک ویژگی های خاص و مخصوص به فرد خود را دارند.

انواع دستگاه قالیشویی

 در قالیشویی از گونه های دستگاه‌ها به خواسته شست و شو و تمیزکاری قالی ها و فرش ها استعمال می کنند. از جمله مهم‌ترین و پرکاربردترین دستگاه‌های قالیشویی می توان به دستگاه قالیشویی دستی، دستگاه کل اتوماتیک که خویش شامل سه جور میزی و ریلی و دیسکی است، دستگاه قالیشویی ثابت، دستگاه آبگیر لوله ای، دستگاه شلاق زن فرش، دستگاه گرد و خاک گیر فرش، دستگاه پولیشر، دستگاه جا به جا کننده فرش و دستگاه فرچه دو موتوره اشاره نمود. در ادامه به باز‌نگری و معرفی بعضا از این دستگاه ها می پردازیم.

Related Posts: