Cars24 200 میلیون دلار در دور بودجه سری E با هدایت DST Global جمع آوری می کند و ارزش آن را بیش از یک میلیارد دلار ارزیابی می کند

در دور تأمین اعتبار نیز مشارکت سرمایه گذاران موجود مانند Exor Seeds ، Moore Strategic Ventures و Unbound مشاهده شد.

Cars24 ، یک سیستم خرید اتومبیل هند ، در 24 نوامبر اعلام کرد که 200 میلیون دلار (تقریبا 1480 کرور) در دور E بودجه سری E به رهبری DST Global جمع آوری کرده است که همچنین مشارکت سرمایه گذاران فعلی مانند Exor Seeds ، Moore Strategic Ventures و Unbound ارزیابی خود را بیش از مارک 1 میلیارد دلار انجام داد. این دو برابر ارزیابی است که در ماه اکتبر ، 2019 هنگام جمع آوری 100 میلیون دلار داشته است. این بودجه برای هدایت فناوری و نوآوری محصول و مقیاس گذاری عمودی جدید تجاری استفاده خواهد شد.

این در حالی است که این شرکت بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه معاملات سالانه آن از 200،000 واحد فراتر رفته است و میزان تعامل وب سایت با چهار برابر افزایش ، در نتیجه عبور از سطح قبل از Covid افزایش یافته است.

Cars24 در سال 2015 توسط ویکرام چوپرا ، مهول آگراوال ، روچیت آگراوال و گاجندرا جنگید تاسیس شد. اکنون در بیش از 130 شهر هند گسترش یافته است. DST Global ، که توسط میلیاردر یوری میلنر تاسیس شده است ، سرمایه گذاری در افرادی مانند Swiggy ، Ola و Byju’s را نیز انجام داده است.

“به طور سنتی ، فروش یا خرید اتومبیل یک فرایند خسته کننده بوده است. با این حال ، طی پنج سال گذشته ، ما تلاش کرده ایم تا سفر مشتری را تغییر دهیم – “راه Cars24” بدون دردسر ، ایمن و شفاف. با این سرمایه گذاری ، ما به نوآوری در محصول خود ادامه خواهیم داد و توانایی های خود را تقویت خواهیم کرد تا بهترین تجربه را برای همه طرفین فراهم کنیم – با فروشندگان بهترین قیمت برای اتومبیل خود و خریداران برای انتخاب انواع مختلف اتومبیل ، “ویکرام چوپرا ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، در بیانیه ای گفت.

“Cars24 با استفاده عمیق از داده ها و فناوری در هر مرحله ، تجربه قابل توجهی متفاوت را برای مشتری و فروشنده به وجود آورده است ، و در نتیجه بهره وری عملیاتی در سطح جهانی و رهبری بازار در بخش است. ما از همکاری با ویکرام ، مهول ، روچیت ، گاجندرا و کل تیم مدیریتی بسیار هیجان زده هستیم و مشتاقانه همکاری می کنیم زیرا آنها همچنان از طریق تفکر اصول اولیه ارزش فوق العاده ای را به کل اکوسیستم می رسانند. ” جهانی

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>