ED به چندین مکان در Srinagar ، مناطق Anantnag در پرونده پولشویی بانک J&K حمله می کند

اسلحه های ED در حال ضبط بیانیه افرادی هستند که در جستجوها برای کشف منبع اعتبارات و بدهی های کلان در حساب های آنها تحت پوشش قرار گرفته اند

ED به چندین مکان در Srinagar ، مناطق Anantnag در پرونده پولشویی بانک J&K حمله می کند

تصویر نمایندگی اخبار 18

دهلی نو: اداره اجرای قانون در روز شنبه چندین حمله در کاشمر در رابطه با تحقیق در مورد پولشویی مرتبط با ادعای معاملات مشکوک در بانک J&K انجام داد.

به عنوان بخشی از جستجوهای انجام شده تحت قانون جلوگیری از پولشویی (PMLA) ، آژانس تحقیقات مرکزی مجموعاً هفت مکان را تحت پوشش قرار داد – شش مورد در سریناگر و دیگری در منطقه آنتانگ.

ED گفت که به Mohd ابراهیم دار ، Murtaza Enterprises ، آزاد کشت و صنعت ، M&M Cottage Industries و Mohd Sultan Teli که در مهمان نوازی و صنایع مبتنی بر کشت و صنعت ، ساخت و سازهای مدنی و مشاغل املاک “درگیر هستند” یورش برد.

در این گزارش آمده است: “این جستجوها منجر به بازیابی شواهد پولشویی شد زیرا از حساب های بانکی برای هدایت معاملات مشکوک استفاده شده است.”

ED پس از مطالعه FIR قبلی که توسط CID پلیس UT در سریناگر علیه مقامات بانک J&K ، کارمندان عمومی ناشناس ، اشخاص خصوصی و دیگران به دلیل معاملات مشکوک در حساب های مختلف بانکی تشکیل شده بود ، پرونده را مورد بررسی قرار می دهد.

CID FIR ، ED گفت ، ادعا می کند که حساب های بانکی برای مسیریابی پول کارمندان عمومی و همچنین برخی از مهمانی های خصوصی استفاده شده است.

به نقل از ED به نقل از CID FIR ، برخی از مقامات بانکی ، در تعامل با این کارمندان عمومی ، عمداً از افزایش هشدارهای لازم طبق مقررات ضد پولشویی صرف نظر کردند.

آژانس کاوشگر مرکزی گفت ، تحقیق آن “تاکنون نشان داده است که معاملات بسیاری از این حساب های بانکی که با بانک J&K نگهداری می شوند واقعی نبوده و از این حساب ها برای پولشویی استفاده شده است”.

اسلحه های ED در حال ضبط بیانیه افرادی است که در جستجوها “برای کشف منبع اعتبارات و بدهی های کلان در حساب های آنها” تحت پوشش قرار گرفته است.

در این گزارش آمده است: “اسناد و اطلاعات نرم افزار مجرمانه بازیابی شده نیز در حال تجزیه و تحلیل هستند.”

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>