Flipkart Group و گوشه آمازون 88 درصد از سهم بازار در فروش جشن: گزارش

Flipkart و آمازون رکورد فروش ترکیبی 7.3 میلیارد دلاری را تجربه کردند زیرا خرید آنلاین به دلیل همه گیری افزایش یافته است.

سیستم عامل های خرید آنلاین Flipkart و Amazon در این فصل جشن که از اواسط ماه اکتبر آغاز شد و اواسط ماه نوامبر به پایان رسید ، حدود 88 درصد از سهم بازار را باهم بلعیدند. گزارش شده است ، بر اساس گزارشی از این دو غول تجارت الکترونیکی در طول یک ماه جشن یک ماهه فروش 7.3 میلیارد دلاری را ثبت کرده اند. RedSeer منتشر شده در 26 نوامبر. گروه فلیپ کارت 66 درصد از کل GMV (ارزش کالای ناخالص) را که شرکتهای تجارت الکترونیکی در فصل جشن گرفته اند ، تشکیل می دهند در حالی که آمازون 34 درصد را تشکیل می دهد. Walmart از Flipkart پشتیبانی کرد از جمله پورتال مد Myntra 58 درصد از سهم بازار را در مقایسه با رقبای خود آمازون که 30 درصد از فروش بازار جشن را به خود اختصاص دادند ، به دست آورد.

فروش جشن امسال نیز رشد 88 درصدی مشتری نسبت به سال گذشته را تجربه کرده است. سال گذشته ، نزدیک به 47 میلیون خریدار در طول فصل فروش از تجارت الکترونیکی خرید کرده اند. این عمدتا به دو دلیل بود. یکی ، هجوم مشتریان جدید و دوم ، کاهش خریدهای آفلاین به دلیل همه گیری.

“این بسیار بیشتر از عملکرد پیش بینی شده بوده است. داستان رشد کلی در این فصل جشن بسیار پر سر و صدا بوده است. ما 7 میلیارد دلار فروش پیش بینی کرده بودیم اما آمار واقعی از انتظارات ما فراتر رفته است ، نشان می دهد که مصرف کنندگان حتی در این شرایط چگونه راحت شده اند سال همه گیری همه گیر است ، “گفت: مریگانک گوتگوتیا ، مدیر تجارت الکترونیکی ، مشاور RedSeer.

“یک درس واضح از این فصل جشن این است که تجارت الکترونیکی بیشتر از هر زمان دیگری جریان اصلی شده است. و این ثابت کرده است که با مجموعه ای مناسب با قیمت مناسب که به سرعت در امنیت خانه های مشتری تحویل داده می شود – ارزش پیشنهادی الکترونیکی تجارت بسیار قدرتمند است. بنابراین ضروری است که مارک ها و فروشندگان تمرکز خود را به سرعت به سمت آنلاین سوق دهند و یک تجربه یکپارچه آنلاین را برای مشتری فراهم کنند تا در دنیای پس از COVID پیشرفت کنند. “

نماینده آمازون گفت ، “ما نمی توانیم در مورد گزارش های سوداگرانه بدون روش شفاف اظهار نظر کنیم” ، در پاسخ از طریق ایمیل به ET س quالات مربوط به تخمین های RedSeer از سهم بازار دو گرایش آنلاین. فلیپ کارت از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>