Laxmi Vilas Bank ، ادغام DBIL که از 27 نوامبر آغاز می شود ، می گوید RBI پس از تکان دادن کابینه

مهلت قانونی اعمال شده بر وام دهنده بحران زده در روز جمعه برداشته خواهد شد و سپرده گذاران LVB می توانند از آن روز به عنوان مشتریان DBS Bank هند حساب های خود را کار کنند ،

Laxmi Vilas Bank ، ادغام DBIL که از 27 نوامبر آغاز می شود ، می گوید RBI پس از تکان دادن کابینه

بانک Laxmi Vilas. اخبار 18

بمبئی: بانک رزرو روز چهارشنبه گفت ادغام بانک لاکشمی ویلاس با DBS بانک هند از 27 نوامبر لازم الاجرا خواهد شد و مهلت قانونی اعمال شده بر وام دهنده بحران زده در آن روز برداشته خواهد شد.

RBI بیانیه را ظرف چند ساعت پس از پاکسازی کابینه از طرح ادغام Lakshmi Vilas Bank Limited (LVB) با DBS Bank India Limited (DBIL) صادر کرد.

RBI گفت: “این ادغام از تاریخ تعیین شده یعنی 27 نوامبر سال 2020 به اجرا در می آید. تمام شعب Lakshmi Vilas Bank Ltd. به عنوان شعبات DBS Bank India Ltd. از این تاریخ به بعد فعالیت خواهند کرد.”

سپرده گذاران LVB از جمعه می توانند حساب های خود را به عنوان مشتری DBS Bank India کار کنند. در این گزارش آمده است: “در نتیجه توقف در Lakshmi Vilas Bank Ltd. از آن تاریخ به بعد عمل خواهد کرد.”

RBI پس از اعمال مهلت قانونی برای وام دهندگان بخش خصوصی ، در 17 نوامبر جایگزین هیئت مدیره LVB شد.

RBI افزود ، DBS Bank India Ltd در حال انجام هماهنگی های لازم برای اطمینان از ارائه خدمات ، طبق معمول ، به مشتریان بانک Lakshmi Vilas است.

تاریخ به روز شده:

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>