Mindtree Limited در تلاش برای تحول دیجیتال با گروه Nordex شریک است

Mindtree Limited و گروه Nordex به ترتیب برای ارتقا plans برنامه های تحول دیجیتال و رشد شرکت خود شریک هستند.

Mindtree Limited ، یک شرکت فناوری اطلاعات و برون سپاری چندملیتی هند با یک قرارداد 5 ساله در 23 نوامبر با تولید کننده توربین بادی ، گروه Nordex ، متحد شده است تا چشم انداز IT خود را در سطح جهانی ساده ، مدرن و تغییر شکل دهد. این معامله Mindtree را به عنوان شریک گروه Nordex در نظر می گیرد و مقیاس پذیری را برای حمایت از برنامه رشد شرکت فراهم می کند. Mindtree از سال 1999 آغاز به کار کرده است در حالیکه گروه Nordex حتی به 1985 باز می گردد و از زمان راه اندازی آن ، ظرفیت برق بیش از 30 گیگاوات را در بیش از 40 بازار نصب کرده است.

“تقاضا برای انرژی باد در سطح جهانی و Nordex نیز ادامه خواهد یافت. ارائه مطمئن و ایمن به مشتری بین المللی در حال گسترش به استاندارد سازی و ساده سازی سیستم های اساسی ما نیاز دارد. ما یک معماری دیجیتالی مقیاس پذیر طراحی خواهیم کرد که ما را قادر می سازد با سرعت و چابکی ارائه دهیم. ”گفت استفان ایوالد ، گروه CIO Nordex.

Mindtree برای همسویی زیرساخت های فناوری اطلاعات گروه Nordex با چشم انداز استراتژیک خود در سراسر زنجیره ارزش ، از تبدیل کامل پشته عملیات IT فعلی و ارائه خدمات پشتیبانی می کند. ونو لامبو ، رئیس ، بازارهای جهانی ، گفت: “دامنه شامل استاندارد سازی و اجرای پروژه های جدید و فرآیندهای عملیاتی ، تلفیق خدمات فناوری اطلاعات موجود و توسعه یک پلت فرم ابر آماده برای آینده است که از یک وضعیت امنیتی سایبری قوی برخوردار است.” درخت ذهن

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>