خبر

کیف های L&T بیش از 7000 روپیه برای ساخت بخشی از پروژه قطار گلوله بمبئی-احمدآباد

Summary

دامنه این سفارش شامل ساخت وداخل ، یک ایستگاه ، پل های بزرگ رودخانه ، انبارهای نگهداری و سایر کارهای کمکی است تصویر نمایندگی رویترز دهلی نو: بزرگ زیرساخت لارسن و توبرو (L&T) روز پنجشنبه گفت که سفارش ساخت بیش […]

دامنه این سفارش شامل ساخت وداخل ، یک ایستگاه ، پل های بزرگ رودخانه ، انبارهای نگهداری و سایر کارهای کمکی است

کیف های L&T بیش از 7000 روپیه برای ساخت بخشی از پروژه قطار گلوله بمبئی-احمدآباد

تصویر نمایندگی رویترز

دهلی نو: بزرگ زیرساخت لارسن و توبرو (L&T) روز پنجشنبه گفت که سفارش ساخت بیش از 7000 کرور برای ساخت بخشی از راه آهن سریع السیر بمبئی-احمدآباد (MAHSR) را تحویل گرفته است ، همچنین به عنوان پروژه قطار گلوله شناخته می شود.

با این حال ، شرکت مهندسی و ساخت ، ارزش دقیق قرارداد را ارائه نداد اما تصریح کرد که طبق طبقه بندی آن ، این مگا پروژه بیش از 7000 کرور است.

L&T در پرونده تنظیم مقررات گفت: “تجارت زیرساخت های حمل و نقل L&T Construction یک قرارداد عظیم از شرکت ملی راه آهن سریع السیر (NHSRCL) برای ساخت 87.569 کیلومتر از پروژه MAHSR تضمین کرده است.”

دامنه این سفارش شامل احداث گذرگاه ، یک ایستگاه ، پلهای بزرگ رودخانه ، انبارهای نگهداری و سایر کارهای کمکی است.

پروژه راه آهن سریع السیر بمبئی-احمدآباد به طول تقریبی 508 کیلومتر ، ماهاراشترا ، قلمرو اتحادیه دادرا و ناگار هاولی و گجرات را با 12 ایستگاه در طول مسیر پوشش می دهد.

پس از اتمام ، راه آهن سریع السیر با سرعت 320 کیلومتر در ساعت کار خواهد کرد و کل مسافت را تقریباً در 2 ساعت با توقف های محدود و در 3 ساعت با تمام توقف ها طی می کند.

سهام L&T با قیمت 1.161.95 روپیه در BSE با 1.24 درصد افزایش معامله شد.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *