,خبر" />جالب است بدانید فیزیک استاد کامیار در سال 98 با کنکور تطابق 92 درصدی داشت یعنی مشابه یا عین 92 درصد سوالات کنکور 98 قبلا توسط استاد پیمان کامیار در بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی تحلیلو بررسی شده بود که در ادامه باز خورد آن را نیز خواهید دید. تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور یک ویژگی جالب نیز داشت که آن هم افرادی بودند که به درصد 100 در فیزیک کنکور 98 رسیدند و افراد زیادی هم به درصد بالای 90 دست یافتند و در شبکه های صدا و سیما مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند. یک سورپرایز یوژه هم برای شما داریم که در ادامه متوجه خواهید شد. تعدادشان حدودا 6 برابر افرادی است که به درصد بالای 50 رسیده اند و به یاد داشته باشید این دسته از افراد برای منفی زدن فیزیک در سر جلسه حاضر نشده بودند اما به این نتیجه رسیدند حتی ممکن است برای یکی از شما هم این اتفاق رخ دهد. به آمار افرادی که منفی زدند دقت کنید!

سازمان سنجش در ویدیویی که منتشر کرد از یک جمله کلیدی استفاده کرد؛ ” کسی که به درسی پاسخ نمیدهد نشان میدهد که آن درس را نخوانده اما کسی که اشتباه پاسخ میدهد نشان میدهد که آن را اشتباه آموزش دیده است”. با یک مثال به پاسخ این سوال خواهیم رسید. برای همین باید از منعبی استفاده کنید که تا کنون افراد زیادی با استفاده از آن به نتیجه رسیده ادبیات حرف اخر اند. اما چاره چیست؟ به عنوان یک رتبه برتر پیشنهاد میکنم که به جای آموزش فرمول به آموزش مفهومی فیزیک روی بیاورید که برگ برنده شما در درس فیزیک خواهد شد. باید بدانید که در فصل سینماتیک یا فصل 1 فیزیک دوازدهم است در فیزیک حرف اخر دیگر نه خبری از فرمول است نه تکنیک بلکه فقط با یک الگو کل این فصل را بدون فرمول یاد خواهید گرفت. حال ممکن است برایتان سوال شود که امکان ندارد کل این فصل را بدون فرمول و با یک الگو حل کرد. با پکیج فیزیک استاد کامیار که بهترین منبع فیزیک کنکور در ایران محسوب میشود شما با خیال راحت فیزیک را یاد خواهید گرفت و به بهترین درصد ممکن در این درس خواهید رسید.

اما امروز به صورت گذرا ویژگی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور که در بالا اشاره کردیم را به شما نشان خواهیم داد. شاید در تلویزیون و رسانه های اجتماعی نام فیزیک حرف آخر یا استاد پیمان کامیار که به برترین مدرس فیزیک کنکور معروف است را شنیده باشید. تمامی این قضایا به علاوه سطح تست های کنکور باعث میشود که به چنین آماری برسیم. اولا منابعی که الان برای فیزیک کنکور ارائه میشود با توجه به اینکه فیزیک ماهیت فرمولی دارد تماما به آموزش فرمولی روی آورده اند و همین امر باعث شده که داوطلبان از آموزش مفهومی فاصله بگیرند و به سراغ آموزش فرمولی بروند. این پکیج ویژگی هایی دارد که به برترین منبع فیزیک کنکور ایران تبدیل شده است و آن را از سایر منابع آموزشی برای فیزیک متمایز میکند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. با توجه به مدت زمان باقی مانده تا کنکور همه به دنبال بهترین منبع کنکور برای هر درس هستند و امروز در سایت حرف اخر به شما بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی و ریاضی را معرفی خواهیم کرد که تحولی در نحوه مطالعه و تست زنی فیزیک کنکور شما در کنکور ایفا خواهد کرد.

اما بدانید که در داخل پکیج سینماتیک استاد کامیار 1 ساعت صرف آموزش الگو میشود و در 7 ساعت کل تست های 10 سال اخیر کنکور برای شما حل خواهد شد. قسمتی از تدریس فیزیک کنکور و سایر دروس را هم به صورت کاملا رایگان از ما دریافت خواهید کرد که به کمک آن به 40 تست کنکور میتوانید پاسخ دهید. از جمله این افراد که با بهترین دی وی دی فیزیک برای کنکور به درصد های بالا رسیدند میتوان به سجاد نوری با درصد فیزیک 100 ، علی عباس زاده با درصد فیزیک 100 ، مهدی رسولی با درصد 100 ، سعید ضیایی با درصد 95 ، امیر جهان دیده با درصد 87، امیرحسین محمودی با درصد 86، علیرضا مردانی با درصد فیزیک 85، علی انعامی با درصد 80 پکیج کامل حرف آخر نظام جدید و … یعنی 20 درصد کل داوطلبین فیزیک کنکور را منفی زدند. داوطلب با استفاده از پروژه 6040 حرف آخر فقط در 58 ساعت صفر تا صد فیزیک کنکور همراه با حل تست را خواهد بست.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کلیک کنید بدست آورید به سایت ما مراجعه ریحانه رضایی معلم پایه سوم ابتدایی اجی مجی کنید.