CAIT ادعا می کند که شرکت های تجارت الکترونیکی که سیاست FDI را نقض می کنند ، نیاز به اختیار قانونی دارند

CAIT همچنین ادعا کرد که مقامات مختلف دولتی علی رغم اینکه متولی قانون هستند ، “نتوانسته اند از حرمت سیاست و قانون دولت محافظت کنند”

CAIT ادعا می کند که شرکت های تجارت الکترونیکی که سیاست FDI را نقض می کنند ، نیاز به اختیار قانونی دارند

تصویر نمایندگی اخبار 18 هندی

روز یکشنبه ، کنفدراسیون همه بازرگانان هند (CAIT) نامه ای را به نخست وزیر نارندرا مودی نوشت و خواستار “اقدام شدید” علیه شرکت های تجارت الکترونیکی شد که گفته می شود سیاست سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) را نقض می کنند.

بدن بازرگانان همچنین به دنبال ایجاد یک نهاد نظارتی مجاز برای “نظارت بر تجارت تجارت الکترونیکی در هند” بود.

شرکتهای تجارت الکترونیکی که سیاست سرمایه گذاری مستقیم خارجی را نقض می کنند ، نیاز به ادعاهای CAIT با اختیارات قانونی دارند

نامه CAIT به نخست وزیر نارندرا مودی.

“… ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که شرکتهای بزرگ تجارت الکترونیکی که جیبهای عمیقی دارند ، در انحصار تجارت الکترونیکی و تجارت خرده فروشی هند با سو mal رفتارهای خود و نقض سیاست سرمایه گذاری مستقیم خارجی دولت و قوانین مربوطه و قوانین ، “CAIT ، در نامه به نخست وزیر ، ادعا کرد.

در ادامه این نامه آمده است: “علیرغم شکایت های متعدد از آنها ، تاکنون هیچ اقدام مشخصی انجام نشده است و بنابراین به عنوان یک مانع اصلی برای فعالیت های تجاری آنلاین برای مشاغل کوچک تبدیل شده است.”

CAIT همچنین ادعا کرد که مقامات مختلف دولتی علی رغم اینکه متولی قانون هستند ، “نتوانسته اند از حرمت سیاست و قانون دولت محافظت کنند”.

CAIT در ادامه این نامه اظهار داشت: “اگرچه وزارت بازرگانی ابتكاراتی را برای تحت تأثیر قرار دادن آنها برای انجام فعالیتهای تجاری خود تحت نظر قانون اتخاذ كرده است اما این شركتهای تجارت الكترونیكی به یك بهانه یا دیگری از این قانون اجتناب كرده اند.” .

مدت هاست که بدن بازرگانان با آمازون و Flipkart اختلاف دارد و ادعا می کند که خرده فروشان کوچک از دست عمده تجارت الکترونیکی رنج می برند و روند نزولی تجارت خود را مشاهده می کنند.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.