CAIT در نامه ای به Nirmala Sitharaman خواستار بازپرداخت وجه نقدی در خریدهای آنلاین از بانک ها است

بدن بازرگانان خواستار اقدام فوری برای متوقف کردن این روش و تحقیق دقیق در مورد دلیل افزایش تخفیف بانک ها در خرید از درگاه های تجارت الکترونیکی تعیین شده شد.

CAIT در نامه ای به Nirmala Sitharaman خواستار بازپرداخت وجه نقدی در خریدهای آنلاین از بانک ها است

تصویر پرونده نیرماالا Sitharaman وزیر دارایی. ANI

اتحادیه فروشندگان تاجران هند (CAIT) در نامه ای به وزیر دارایی نیرماالا Sitharaman گفت كه بانك ها با همكاری با شركت های تجارت الکترونیك برای ارائه مشوق هایی به مشتریان اقدام می كنند كه این برخلاف كد رویه های عادلانه بانک ذخیره هند است.

“در این مورد ، متوجه شده است که چندین بانک از جمله بانک دولتی هند ، بانک بارودا ، ICICI بانک ، بانک محور ، سیتی بانک ، بانک HDFC ، بانک کوتاک ماهیندرا ، بانک HSBC ، بانک RBL و دیگران وارد شده اند. یک اتحاد نامقدس با شرکت های تجارت الکترونیکی به طور واضح با Flipkart متعلق به آمازون و والمارت ، تشکیل یک کارتل و در نتیجه اعطای 10 درصد پول نقد و سایر مشوق ها به جای پرداخت با استفاده از کارت های بانکی مربوطه هنگام خرید کالا از درگاه های آنلاین ، “نوشت: Praveen Khandelwal ، دبیرکل ملی ، CAIT.

با این حال ، در نامه آمده است که این بانک ها سود مشابهی را برای خریدارانی که هنگام خرید مستقیم از بازرگانان از روش پرداخت آنلاین استفاده می کنند ، ارائه نمی دهند. وی نوشت ، این امر مانع عملکرد نرم مغازه های مقیاس کوچک می شود و در نتیجه “حق تجارت” تضمین شده در قانون اساسی برای هر سرخپوست علاوه بر نقض قانون رقابت ، 2002.

بدن بازرگانان خواستار اقدام فوری برای متوقف کردن این روش و تحقیق دقیق در مورد دلیل افزایش تخفیف بانک ها برای خرید از درگاه های تجارت الکترونیکی تعیین شده شد.

در این نامه آمده است: “جای تعجب است که تا به امروز ، هیچ حسابرس یا مقام ذی صلاح این اختلاف را زیر سوال نبرد و همچنین بانک مرکزی هند چنین بی نظمی غیراخلاقی بی ادبانه بانک ها را زیر سوال نبرد.”

CAIT پیشتر با ارسال نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی خواستار یک مقام نظارتی مجاز برای تنظیم و نظارت بر تجارت الکترونیکی در هند بود و ادعا کرد که “شرکت های بزرگ تجارت الکترونیکی که جیب های عمیقی دارند ، در انحصار تجارت تجارت الکترونیکی سنگ تمام نمی گذارند. تجارت خرده فروشی هند با سو mal رفتارهای خود و نقض سیاست FDI دولت و قوانین و قوانین مربوطه “.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.