Cred در دور بودجه ای به رهبری DST Global 80 میلیون دلار سرمایه جمع می کند و اکنون ارزش آن 800 میلیون دلار است

در کنار DST Global ، Ribbit Capital ، Sequoia Capital و Tiger Global نیز در Cred سرمایه گذاری کرده اند.

Cred در دور بودجه ای به رهبری DST Global 80 میلیون دلار سرمایه جمع می کند و اکنون ارزش آن 800 میلیون دلار است

آرم CRED

Cred ، یک بستر بازپرداخت کارتهای اعتباری بیش از 80 میلیون دلار از طریق بودجه سری B جمع آوری کرده است. بودجه توسط DST Global هدایت شد. DST Global در سال مالی گذشته نیز در Cred سرمایه گذاری کرده بود. در کنار DST Global ، Ribbit Capital ، Sequoia Capital و Tiger Global نیز در Cred سرمایه گذاری کرده اند. Cred تنها در سال 2019 دو بار بودجه جمع آوری کرده بود. یک سری دور 125 میلیون دلاری و بودجه سری B 120 میلیون دلار از سرمایه های سکویا ، ریبیت سرمایه و دیگران. از نظر ارزیابی ، این استارت آپ 2 ساله از 450 میلیون دلار به 800 میلیون دلار رسیده است. تقریباً در همین زمان در سال گذشته ، Cred 30 میلیون دلار در دور دانه خود جمع آوری کرده بود.

Cred در سال 2018 راه اندازی شد ، برنامه ای است که به کاربران کمک می کند کارت اعتباری خود را پرداخت و مدیریت کنند. این پاداش و مشوق مربوط به پرداخت کارت اعتباری را ارائه می دهد. این برای افرادی است که حداقل نمره اعتباری آنها 750 یا بالاتر است.

مدیر عامل شرکت Cred ، کونال شاه همچنین یکی از بنیانگذاران Freecharge بود که در حال حاضر متعلق به وام دهنده خصوصی Axis Bank است.

Cred اخیراً همکاری رسمی با لیگ برتر هند (IPL) را اعلام کرد. در مراحل ابتدایی همه گیری ، Cred ویژگی جدیدی به نام Cred RentPay را اعلام کرد که در آن کاربران می توانستند اجاره خود را با استفاده از کارت های اعتباری خود پرداخت کنند. ویژگی دیگر اعلام شده Cred Stash ، روشی آسان و دیجیتالی برای کسب اعتبار در هند بود.

تاریخ به روز شده:

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. گجت های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.