Paytm Money سرمایه گذاری های IPO را آغاز می کند ، سرمایه گذاران را قادر می سازد تا در عرضه های اولیه شرکت کنند

شرکت تابعه Paytm Money که به طور کامل متعلق به Paytm است ، با هدف 8-10 درصد سهم بازار IPO در سال اول راه اندازی شده است.

Paytm Money سرمایه گذاری های IPO را آغاز می کند ، سرمایه گذاران را قادر می سازد تا در عرضه های اولیه شرکت کنند

Paytm Money

Paytm در تاریخ 30 نوامبر 2020 اعلام کرد که شرکت تابعه Paytm Money متعلق به شرکت آن در حال حاضر سرمایه گذاری در عرضه های اولیه (IPO) در هند را تسهیل می کند. Paytm Money در تاریخ 20 سپتامبر 2017 تحت سازمان مادر One97 Communications تأسیس شد. “این راه اندازی به سرمایه گذاران خرده فروشی با فرصت های ایجاد ثروت منتفع خواهد شد ، زیرا آنها قادر خواهند بود به طور یکپارچه از داستانهای رشد سریع شرکت ها استفاده کنند و به آنها بپیوندند. این شرکت روند استفاده از IPO را کاملاً دیجیتالی و ساده برای سرمایه گذاران خرده فروشی در سراسر کشور ساخته است این شرکت به نوآوری و افزودن ویژگی های جدید فن آوری جدید برای افزایش تجربه کاربری ادامه خواهد داد. ” پست وبلاگ.

Paytm Money این امکان را به سرمایه گذاران داده است تا فوراً از طریق شناسه UPI متصل به آخرین IPO ها ، متصل به حساب های بانکی خود ، برای تکمیل سریع روند درخواست IPO ، اقدام کنند. این شرکت از راحتی زیرساخت های UPI استفاده می کند تا یک زمان چرخش سریعتر را برای اتمام کل فرآیند به 3-4 روز کاهش دهد.

Varun Sridhar ، مدیر عامل Paytm Money گفت: “اکوسیستم مبتدی هند اشتهای فزاینده ای برای ورود به بازار سرمایه دارد ، اکنون شرکت های بیشتری می خواهند از مجموعه گسترده تری از سرمایه گذاران با لیست عمومی سرمایه جمع کنند. به همین ترتیب ، سرمایه گذاران نیز به طور فزاینده ای تمایل به تنوع بخشیدن به سبد سهام خود دارند. این یک فرصت بزرگ است و ما قصد داریم این روند را برای همشهریان خود بیشتر در دسترس قرار دهیم. در آینده نزدیک ، ما قصد داریم بودجه IPO ، تجارت مشتقات ، مالیات حاشیه و تعداد دیگری از ویژگی های ارزش افزوده را برای ایجاد یکپارچه و راحت سرمایه گذاری راه اندازی کنیم. این امر با مأموریت ما در جهت ایجاد دامنه مالی در سراسر کشور مطابقت دارد. “

تاریخ به روز شده:

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.